-kolęda duszpasterska 2023-
Czwartek 28 grudnia 2023r. od godz. 9.00
Świba, Skakawa, Biadaszki, Wielisławice
----------------------------------------------------------------------
Piątek 29 grudnia 2023r. od godz. 9.00
Teklinów II, Teklinów- Nawrotów
----------------------------------------------------------------------
Sobota 30 grudnia 2023r. od godz. 9.00
Podzamcze od nr 2 do nr 38 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Niedziela 31 grudnia 2023r.od godz. 12.00
Dom Kolejowy
----------------------------------------------------------------------
Wtorek 2 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Ul.Teklinowska od nr 2 do nr 42 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Środa 3 stycznia 2024r.od godz. 9.00
Ul. Teklinowska od nr 72 do 15 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Czwartek 4 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Ul. Teklinowska od nr 76 do nr 90 (osiedle)
----------------------------------------------------------------------
Piątek 5 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Ul. Kępińska od nr 22 do nr 2 (po obu stronach)?
----------------------------------------------------------------------
Niedziela 7 stycznia 2024r od godz. 15.00
Ul. Rzemieślnicza od nr 5 do nr 17
----------------------------------------------------------------------
Poniedziałek 8 stycznia 2024r.od godz. 12.00
Ul. Willowa
----------------------------------------------------------------------
Wtorek 9 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Ul. Kępińska 61 do nr 47 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Środa 10 stycznia 2024r.od godz. 9.00
Cegielnia do ul. Kepińskiej 63 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Czwartek 11 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Ul. Ostrzeszowska od końca (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Piątek 12 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Ul. Kolejowa (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Sobota 13 stycznia 2024r. od godz.9.00
Ul. ks. Myszkowiaka, ul. ks. Rzadkiego, ul. ks. Szczepańskiego, ul. Spokojna, ul. Miła
----------------------------------------------------------------------
Niedziela 14 stycznia 2024r.od godz.13.00
Osiedle Bajkowe
----------------------------------------------------------------------
Poniedziałek 15 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Ul. Kuźnicka od nr 2 do nr 34(po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Wtorek 16 stycznia 2024r.od godz. 9.00
Ul. Mirkowska od nr 44 do nr 2(po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Środa 17 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Mirków od nr 148 do nr 124 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Czwartek 18 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Mirków od nr 99 do nr 51 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Piątek 19 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Mirków od nr 50 do nr 16 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Sobota 20 stycznia 2024r. od godz.9.00
Mirków od nr 12 do nr 2 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Niedziela 21 stycznia 2024r.od godz.13.00
Kuźnica ul. św. Rocha od nr 96
----------------------------------------------------------------------
Poniedziałek 22 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Mirków od nr 98 do nr 126B (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Wtorek 23 stycznia 2024r.od godz. 9.00
Kuźnica od nr 12 do nr 1 oraz Dobrydział od nr 53 do nr 53E
----------------------------------------------------------------------
Środa 24 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Kuźnica od 16 do 64 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Czwartek 25 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Kuźnica od nr 90 do 51 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Piątek 26 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Dobrydział od nr 50 do nr 19 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Sobota 27 stycznia 2024r.od godz.9.00
Dobrydział od nr 17 do nr 1 (po obu stronach)
----------------------------------------------------------------------
Niedziela 28 stycznia 2024r. od godz. 13.00
Dobrydział od nr 29 do nr 44 oraz ul. Kasztanowa
----------------------------------------------------------------------
Poniedziałek 29 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Teklinów Osiedle od nr 72 do nr 59R
----------------------------------------------------------------------
Wtorek 30 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Teklinów od nr 99 do nr 2 (po jednej stronie)
----------------------------------------------------------------------
Środa 31 stycznia 2024r. od godz. 9.00
Teklinów od nr 107 do nr 170 (po jednej stronie)
----------------------------------------------------------------------
Czwartek 1 lutego 2024r. od godz. 9.00
Teklinów od nr 105 do nr 171 (po jednej stronie)
----------------------------------------------------------------------
Sobota 3 lutego 2024r. od godz. 9.00
Teklinów od nr 94 do nr 1 (po jednej stronie) razem z Osiedlem Rzymska
----------------------------------------------------------------------
Niedziela 14 lutego od godz. 13.00 kolęda indywidualna
----------------------------------------------------------------------